Mükellefiyet belgesi yüklüyorum kabul etmiyor

emreakkayax

Üye
Üye
23 Ara 2023
23
5
3
İrlanda Vergi Bilgilerini EVET olarak girdikten sonra mükellefiyet belgesi yüklememi istiyor yüklüyorum ama kabul etmiyor yanlış belge mi yüklüyorum acaba yardım edebilir misiniz

• Beğen
Tepkiler: burakyildizhan

burakyildizhan

Üye
Üye
24 Ocak 2024
4
1
3
Ayni sorunu ben de yasiyorum once mukellefiyet belgesi sonrasinda vergi levhasi yuklememe ragmen ikisinde de reddetti. Cozebilen var mi?

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
Selam
Gip Portal (dijital vergi dairesi) üzerinden sizler bir vergi levhası oluşturdunuz mu? Oluşturulan bu vergi levhası Pdf olarak indirin ve bunu yükleyin, aşağıda bazı resmler yükledim

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    21.6 KB · Görüntüleme: 20
  • 2.jpg
    2.jpg
    62.7 KB · Görüntüleme: 20
  • 3.png
    3.png
    86.5 KB · Görüntüleme: 20

ercan ahmet

Üye
Üye
25 Ocak 2024
5
1
3
Selam
Gip Portal (dijital vergi dairesi) üzerinden sizler bir vergi levhası oluşturdunuz mu? Oluşturulan bu vergi levhası Pdf olarak indirin ve bunu yükleyin, aşağıda bazı resmler yükledim
Bende Vergi mükellefiyeti belgesini gönderdim kabul edilmedi, şimdide vergi levhasını gönderdim bakalım ne olacak.
Sanırım sistemsel bir sıkıntı var çünkü bazı yabancılarında bilgileri kabul edilmiyormuş.

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
326
137
43
AdSense kazançlarınız üzerinden vergi ödemeniz gerekebilir. Kesin düzenlemeler sözleşme yapan kuruluşa göre değişir. Sözleşme yaptığınız tüzel kişiyi nasıl bulacağınızı öğrenin. Uygun vergi kurallarını anlamanın ve bunlara uymanın sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın; Google size vergi konusunda tavsiyede bulunamaz.

Google'ın, Amerika Birleşik Devletleri vergi yasaları uyarınca bazı yayıncılardan vergiyle ilgili belirli bilgileri toplaması gerekmektedir. Vergi bilgilerinizi vermeniz gerekiyorsa ayrıntıları AdSense hesabınızdaki "Ödemeler > Ayarlar" sayfasında bulabilirsiniz.

Şimdi Vergi Bilgileri sayfanıza gidin

ABD vergi gereksinimlerine ilişkin spesifik bilgi için lütfen IRS web sitesini ziyaret edin.

Google tarafından sağlanan vergiyle ilgili hiçbir bilgi, yasal, vergi veya yatırım tavsiyesi olarak tasarlanmamıştır ve bu şekilde yorumlanmamalıdır. Vergi tavsiyesi veya vergi yasalarının sizin için nasıl geçerli olduğuna ilişkin daha teknik sorular için lütfen vergi danışmanınıza danışın.

Vergilerinizdeki adın, belgelerinizdeki ve AdSense hesabınızdaki adla aynı sırada olduğundan emin olun; Her harfin her yerde aynı şekilde büyük harfle yazıldığından veya büyük harfle yazılmadığından emin olun, belgelerinizde varsa tam adı kullandığınızdan emin olun. Farklı diller vb. varsa, kullanılan herhangi bir özel işaret türü (örneğin: aksan işareti gibi).

Aşağıdaki linki incelebilirsiniz

ercan ahmet

Üye
Üye
25 Ocak 2024
5
1
3
Arkadaşlar sanırım bizden "Mukimlik Belgesi" isteniyor tam olarak emin değilim ama belge için başvuruda bulundum.
Daha önce vergi levhası ya da mükellefiyet belgesini gönderip kabul edilen var mı ? Sadece biz mi yaşıyoruz bu sorunu ?

burakyildizhan

Üye
Üye
24 Ocak 2024
4
1
3
Vergi levhamda ismimin tamami buyuk harflerle yazilmisti. Admobta ise bas harfleri buyuktu. Onu degistirip tekrar yukledim, buyuk kucuk harfede dikkat edildigini belirttikleri icin. Eger sorun cozulurse yazacagim.

• Beğen
Tepkiler: Must Leisure