Youtube için AdSense hesabım onaylanmıyor

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
4000 saati doldurdum ve Adsense'e başvurdum ancak hesabım onaylanmadı. "Adsense program politikaları koşullarını karşılayın" dışında bir sebep belirtilmiyor. Koşulları karşıladığımı onaylıyorum u işaretleyip 6-7 defa "Yeniden gönder"e bastım ancak hepsinde reddedildim. Youtube içerik üretici destek ekibine defalarca sordum ancak sorunun çözümünü bulamadım. Ne yapabilirim?

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Yukarıda vermiş olduğum linke tıklayarak oradaki şartları karşılamanız gerekmekte, adsensenin kuralları vardır , her birini yerine getirmeniz gerekmekte, eğer bunlardan bir tanesi eksik olursa , başvurunuz kabul edilmez
*18 yaş üstü olmanız
*Kimlik doğrulama yapmanız
*Adres doğrulama

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
Teşekkürler, buraları okudum ancak kanalımda bahsedilenlere uymayan bir şey göremiyorum 18 yaşından da büyüğüm. Adsense'imde henüz kimlik doğrulaması için bir sayfa yok. Nasıl kimlik doğrulaması yapabilirim?

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Adsnese oluştururken sizden bu istenmekte , sanırım o kısmı pas geçtiniz , kimlik doğrulaması yapmasanız ,adsense onaylanmaz, ayarlar kısmına bakın , orada göreceksiniz, kişisel bilgilerinizi kontrol edin

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
Ayarlar kısmında sadece isim soyisim ve mail adresini istiyor. Kimlik doğrulamasına dair bir şey yok.

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
Doğrulama kontrolü kısmında böyle bir sayfa var ancak doğrulama yapanilmem için herhangi bir buton yok Screenshot_20240124_173357_Gallery.jpg

Must Leisure

Destek Ekibi
Destek Ekibi
13 Şub 2020
329
137
43
Adsense ana sayfasında sağ tarafdakı menüden
Hesap
Ayarlar
Kişisel ayarlar
Sekmesine gidin. Mümkünse o sayfanın ekran görüntüsünü bizimle paylaşın. Bundan başka
Ödemeler
doğrulama kontrolu

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
AdSense'e ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederiz. Uzmanlarımız yaptıkları inceleme sonucunda başvurunuzun programımızın ölçütlerini karşılamadığına karar verdi. Maalesef sizi programımıza kabul edemiyoruz.
AdSense program politikalarımız, Google reklamlarının reklamverenlerimiz kadar yayıncılarımıza da yararlı olacağından emin olmak için tasarlanmıştır. Tüm yayıncıları incelemeden geçirir ve başvuruları reddetme hakkımızı saklı tutarız. Programımızın ölçütlerini karşılayacak değişiklikleri gerçekleştirmeniz durumunda, gelecekte AdSense'e tekrar başvurabilirsiniz.
Kararımızın ayrıntılı nedenleriyle ilgili sorularınıza cevap verilemeyeceğini bilmenizi isteriz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bu mail i alıyorum

Emre Emre

Üye
Üye
21 Ocak 2024
15
1
3
Kişisel ayarlar sayfasını birkaç kez farklı internet ağlarına bağlanarak girmeyi denedim ama bu ekranı aldım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20240125_175902_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20240125_175902_Samsung Internet.jpg
    109 KB · Görüntüleme: 4